menu produktypl menu wozki sklep menu wozki spec menu wozki transp menu parking menu bramki menu kontenery menu stoly menu obudowy menu wypospec menu wypreg menu regaly

Laureat konkursu "Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2017"

Agr mur5 d

Niedawno, bo 29 listopada br. miała miejsce Gala Agroprzedsiębiorca. Odbyła się ona w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tegoroczny, już 27. konkurs został rozegrany w 3 kategoriach: Wybitny Agroprzedsiębiorca RP 2017, Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2017 oraz Zasłużony Promotor Agrobiznesu RP 2017. Tytułem Wzorowego Agroprzedsiębiorcy zostali uhonorowani m.in. członkowie Zarządu Damix – Leonard Murawiec i Andrzej Krzemiński. Otrzymali oni z rąk ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela szable oficerskie.

 
Agr mur1 s Agr krzem1 s

Czytaj więcej...

Orły 2017

 

W czerwcu br. Damix został nagrodzony tytułem Orła „Wprost”, który jest przyznawany firmom z wyróżniającymi się wynikami finansowymi, a zarazem rzetelnym płatnikom. Gala wręczenia nagród miała miejsce w hotelu Bulwar w Toruniu. Naszą firmę reprezentował podczas tej uroczystości Aleksander Szmulewicz, wiceprezes Zarządu.

 

 

Nagrody Marszałka 2017

W tym roku Damix otrzymał prestiżową Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii Gospodarka za stworzenie opracowań konstrukcji nowoczesnych wózków sklepowych oraz wdrożenie innowacyjnych technologii w ich produkcji.

Gala wręczenia nagród odbyła się w 19 czerwca br. w CKK Jordanki w Toruniu. Pamiątkową statuetkę i dyplom odebrał Leonard Murawiec, prezes Zarządu Damix Sp. z o.o.. Podczas  uroczystości Marszałek Piotr Całbecki wyraził słowa uznania:

„Nasze doroczne wyróżnienia przyznajemy najlepszym z najlepszych – osobom, które swoją aktywnością, zaangażowaniem i codzienną pracą służą rozwojowi naszego regionu w różnych obszarach. Promujemy w ten sposób twórcze, często nowatorskie, przedsięwzięcia warte naśladowania w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym.”

Orły Eksportu 2016

orly2016 1s Damix odnosi sukces nie tylko na rynku krajowym, ale i międzynarodowym. Firma została  laureatem w konkursie Orły Eksportu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii Eksportowy Produkt. Uroczyste wręczenie nagród zorganizowane przez dziennik „Rzeczpospolita” miało miejsce 1 marca 2016 r. w Bydgoszczy. Damix reprezentował Wiceprezes Zarządu - Aleksander Szmulewicz.
orly2016 3s

Gazele Biznesu 2015

gazela 2015a2

gazele2015 3bs

W tym roku, w ślad za poprzednimi latami, firma Damix została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu. Tym samym potwierdziła swoją wieloletnią przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Pamiątkowy certyfikat odebrał 25 lutego 2016 r. podczas gali w Toruniu Aleksander Szmulewicz, Wiceprezes Zarządu Damix.

Czytaj więcej...

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2014

zlotasetka 2014 s

Damix po raz kolejny znalazł się na podium "Złotej Setki Pomorza i Kujaw" Gazety Pomorskiej. W tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu finansowym Filary Regionu - Najlepsza Duża Firma. Statuetkę i dyplom odebrał Andrzej Krzemiński - Wiceprezes Zarządu Damix w dniu 18 maja 2015r. w bydgoskiej Operze Nova.

Gazele Biznesu 2014


Redakcja Pulsu Biznesu opublikowała już po raz piętnasty ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. W tym elitarnym gronie Gazel Biznesu znalazła się także firma DAMIX. Gala, podczas której wręczano wyróżnienia odbyła się w Toruniu w Centrum Targowym PARK. Wyróżnienie odebrał Andrzej Krzemiński, Wiceprezes Zarządu DAMIX.


gazele 2015 s

Diamenty Forbesa 2015

Damix po raz kolejny otrzymał tytuł „Diament Forbesa”. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane firmom, które dynamicznie zwiększają swoją wartość. Diament Forbesa 2015 stanowi więc potwierdzenie naszej pozycji i wiarygodności biznesowej.

diamentyf 2014 2 s

diamentyf 2014 s

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013

zlotasetka 2014 2s

Damix tradycyjnie bierze udział w rankingu „ Złota Setka Pomorza i Kujaw”.

26 maja 2014r. w czasie uroczystej Gali w Operze Nova w Bydgoszczy nasza firma została wyróżniona dyplomem za II miejsce w rankingu dużych najbardziej innowacyjnych firm Pomorza i Kujaw za 2013r.

Diamenty Forbesa 2014

forbes2014s Damix znalazł się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2014 - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swą wartość. Wiadomość tę przekazał Kazimierz Krupa - redaktor naczelny meisięcznika Forbes na ręce Leonarda Murawca - prezesa Zarządu Damix.

Gazele Biznesu 2013

Pragniemy poinformować, że firma DAMIX po raz kolejny znalazła się w gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród "Gazele Biznesu 2013" odbyła się 23 stycznia 2014 r. w Hotelu Copernicus w Toruniu. Wyróżnienie odebrał Andrzej Krzemiński, Wiceprezes Zarządu DAMIX.

gazele2014 2s

Ranking Przedsiębiorstw Rodzinnych

Damix został ujęty w ogólnopolskim Rankinu Przedsiębiorstw Rodzinnych, który będzie opublikowany na łamach dodatku do dziennika "Rzeczpospolita" - " Gospodarka Polski. Relacje z Rynku".

Gazele Biznesu 2012

Damix Sp. z o.o. jest w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2012 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Nagroda została wręczona na uroczystej Gali "Gazele Biznesu 2012" w Toruniu w Centrum Sztuki Współczesnej. Damix ma prawo posługiwać się logo Gazel Biznesu 2012.

gazele 2012-logo

gazele2012 1s

Diamenty Forbesa 2013

 Nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2013. Ranking ten to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w czasie ostatnich lat działalności. Powstaje on na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.


Laureat Rankingu Firm Rodzinnych 2012

Damix znalazł się wśród laureatów Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2012 przygotowanym przez tygodnik Newsweek Polska. W kategorii firm dużych w województwie kujawsko-pomorskim Damix zajął II miejsce. Nagrodę odebrał Andrzej Krzemiński wiceprezes Zarządu Damix, reprezentujący rodzinę głównych udziałowców Damix.

Nagroda Marszałka Woj. Kujawsko-Pomorskiego

wyr marsz1 s

20 czerwca 2012 r. zostały ogłoszone wyniki XII edycji konkursu o Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Damix znalazł się wśród trzech firm nagrodzonych w dziedzinie „ Gospodarka”, uzyskując jedno z dwóch równorzędnych wyróżnień. Wyróżnienie w czasie uroczystej Gali na Dworze Artusa w Toruniu odebrał Zygmunt Arkuszewski wiceprezes Zarządu Spółki.

Rypiński Laur Gospodarczy 2012


wyr bur1 m

 

wyr bur2 m

 

Zarządzeniem Burmistrza Rypina z dnia 14 czerwca 2012r. naszej firmie został nadany tytuł „ Rypiński Laur Gospodarczy 2012”. Wyróżnienie to z rąk Burmistrza Pawła Grzybowskiego odebrał w dniu 23 czerwca 2012r. Andrzej Krzemiński wiceprezes Zarządu Damix w czasie bloku koncertowego z okazji 667-lecia lokacji Rypina.  

Złota Setka Pomorza i Kujaw

Damix tradycyjnie bierze udział w rankingu „ Złota Setka Pomorza i Kujaw 2011”. W czasie gali zorganizowanej w Bydgoszczy w Operze Nova Damix został wyróżniony dyplomem za II miejsce w rankingu małych i średnich najbardziej innowacyjnych firm Kujaw i Pomorza. Dyplom odebrał Andrzej Krzemiński wiceprezes Zarządu.

zlotasetka1 s

Damix uplasował się też bardzo wysoko w rankingu finansowym małych i średnich firm.
VI miejsce, z niewielką stratą do najlepszej, to znakomity wynik - uhonorowanie pracy kierownictwa i całej załogi Damix.

zlotasetka2 s