Aktualności

Zawodnik na medal

Zawodnik 1m

 

Damix od lat kibicuje polskim sportowcom. Dlatego też szczególnie cieszymy się z sukcesów tych zawodników, których kluby wspieramy. 30 marca br. podczas Mistrzostw Europy w Podnoszeniu Ciężarów Kacper Kłos, zawodnik Tarpan Mrocza, zdobył srebrny medal w kategorii 85 kg. Mimo że był to jego debiut w seniorskiej wielkiej imprezie, to od razu ze wspaniałymi osiągnięciami. Kłos pobił rekordy życiowe w rwaniu (153 kg) i dwuboju (342 kg). Serdecznie gratulujemy!

25-lecie ABM

Damix Sp. z o.o.

w Rypinie

Pani Mirosława Morawska      

  Prezes Zarządu                         

ABM SA w Krakowie                

 

 

      Z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności ABM SA proszę przyjąć od Zarządu Damix Sp. z o.o. w Rypinie serdeczne gratulacje i wyrazy szacunku za dotychczasowe osiągnięcia w umacnianiu pozycji firmy na rynku.

 

     Życzymy Pani i wszystkim Pracownikom Spółki wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i sukcesów w pracy na rzecz rozwoju Firmy. Niech ten znamienity Jubileusz stanowi źródło siły i inspiracji oraz satysfakcji z dalszej działalności.

 

    Jednocześnie pragnę podziękować za dotychczasową współpracę i wyrazić nadzieję, że w kolejnych latach będzie ona jeszcze bardziej owocna.

 

 

Z wyrazami szacunku                     

 

Prezes Zarządu                         

Leonard Murawiec                             

 

Rypin, dnia 29 września 2017 r.

 

 

                    

 

 

Jubileusz 20 lat Damix

         6 maja 2017 r. Damix obchodził Jubileusz 20-lecia. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli pracownicy wraz z rodzinami oraz wielu zaproszonych gości: przedsiębiorcy z kraju i zagranicy, przedstawiciele administracji państwowej, instytucji, urzędów oraz banków. Obchody tego znamienitego wydarzenia zainaugurowano zwiedzaniem fabryki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja  produktów w nowoczesnym Showroomie.  Dalsza część uroczystości odbyła się na stadionie miejskim.  Po słowie wstępu Leonarda Murawca, prezesa Zarządu Damix, głos zabrał Józef Ramlau, Wicewojewoda Kujawsko – Pomorski, który odznaczył zasłużonych pracowników firmy. Medale otrzymali:

Złoty Krzyż Zasługi:

- Murawiec Leonard Stanisław

Srebrny Krzyż Zasługi:

- Bądzelewski Józef

- Piątkowski Piotr Sylwester

Brązowy Krzyż Zasługi:

- Krzemiński Andrzej

- Rybacki Zbigniew Roman

Medal Złoty za Długoletnią Służbę:

- Chrzanowski Zbigniew

- Krzykalski Krzysztof

- Kuropatwa Grzegorz

- Kwiatkowska Teresa

- Łukaszewski Kazimierz

- Malinowski Izydor

- Milarski Stanisław

- Tyburska Iwona Maryla

- Becmer Roman

- Wiśniewski Krzysztof

 

          Ryszard Bober, Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego wręczył Markowi Ulińskiemu, prezesowi spółki Produs Shop Services medal „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” - „W jedności trwa Województwo Kujawsko - Pomorskie” oraz wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Wojciechowi Radomskiemu, dyrektorowi technicznemu i Wojciechowi Żulewskiemu, dyrektorowi produkcji. Okolicznościowe życzenia przekazali również posłowie na Sejm RP – Zbigniew Sosnowski i Jan Krzysztof Ardanowski oraz przedstawiciele władz miasta Rypina i powiatu rypińskiego.

 

         Po zakończeniu części oficjalnej gości bawił kabaret ANI MRU MRU oraz zespoły muzyczne: LUXUS i AFTER PARTY. Było wiele atrakcji dla najmłodszych. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Na koniec wszyscy zebrani obejrzeli pokaz sztucznych ogni. Do zobaczenia za 5 lat.

Program prewencyjny PIP

pip s Nasza Firma "DAMIX" ukończyła prewencyjny program Państwowej Inspekcji Pracy w zakresie spełniania minimalnych wymagań bhp przez maszyny i urządzenia użytkowane w przetwórstwie przemysłowym.

Staż w ramach programu "Dobry Zawód - Lepszy Start"


Damix od wielu lat współpracuje w zakresie kształcenia młodzieży ze szkołami zawodowymi. Obecnie kształcimy 41 uczniów Zespołu Szkół nr.2 im.Unii Europejskiej w zawodach: ślusarz, elektromonter, mechanik, monter maszyn i urządzeń. Ponadto uczniowie tej szkoły mieli możliwość odbycia w Damix stażu w ramach projektu „Dobry Zawód – Lepszy Start”. W przyszłości planujemy realizować podobne działania.

staz2015 1s

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie - TAROPAK 2014

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DAMIX oraz ekspozycji In4Log - Innovations fot Logistics podczas profesjonalnego wydarzenia, gdzie świat opakowań łączy się bezpośrednio z branżą logistyczną, tworząc Międzynarodowe Targi Opakowań i Logistyki TAROPAK w Poznaniu, które odbędą się w terminie od 29 września do 2 października 2014 r.

       

taropak1 s

taropak3 s

 

Fundusze unijne

logo rpo glowne

Damix wziął udział w konkursie w ramach poddziałania 5.2.2. Wsparcie dla przedsiębiorstw produkcyjnych współpracujących ze szkołami zawodowymi.

Czytaj więcej...

Stojak do segregacji śmieci

W związku z  nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wychodzimy naprzeciw potrzebom samorządów miast i  gmin oraz gospodarstw  indywidualnych w zakresie segregacji odpadów i ochrony środowiska. Stojak do segregacji  śmieci to proste i uniwersalne narzędzie służące do posegregowania śmieci na trzy podstawowe rodzaje.

stojaknasmieci akt s

Wizyta robocza

Janusz Piechociński Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki złożył 27 marca br. roboczą wizytę w Damix Sp. z o.o. w Rypinie. Minister Gospodarki zwiedził fabrykę, zapoznał się z planami rozwoju Damix i sprawami szczególnie interesującymi przedsiębiorców. Damix to jeden z największych w Polsce producentów wyposażenia sklepów i marketów oraz największy w Polsce producent wózków sklepowych, jeden z czołowych producentów w Europie.

Poniżej kilka zdjęć z wizyty:

 Janusz Piechociński Wiceprezes Rady MInistrów
i Leonard Murawiec Prezes Zarządu Damix Sp. z o.o.

 Na spotkaniu z Zarządem Damix Sp. z o.o.
piechocinski1 s piechocinski2 s

W czasie zwiedzania fabryki

piechocinski3 s piechocinski4 s piechocinsk5 s

Siatkówka mężczyzn

Rusza Liga Światowa FIVB 2012 r. Podczas meczów Polska – Finlandia i Polska – Kanada na turnieju w Toronto będzie wyświetlany przez cały czas trwania spotkań baner reklamowy Damix/Produs Shop Services. Transmisje z Toronto będą emitowane w Polsacie Sport:

  • Polska – Finlandia – 20 maja 2012 r. od godz. 2.00 – na żywo

     – 20 maja 2012 r. od godz. 19.10 – powtórka

  • Polska – Kanada – 21 maja 2012 r. od godz. 2.00 – na żywo

– 21 maja 2012 r. od godz. 22.30 – powtórka

 kanada s

15-lecie Firmy

www

5 maja br.  Damix obchodził Jubileusz 15-lecia. Patronat nad obchodami objął Pan Waldemar Pawlak, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki. To dowód uznania dla osiągnięć kierownictwa i Załogi Firmy. W czasie uroczystości jubileuszowych Damix został wyróżniony ODZNAKĄ HONOROWĄ ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

medal10 s

Czytaj więcej...

Sponsor Piłki Siatkowej

 

DAMIX jednym ze sponsorów Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie

 indykpol s
Skład drużyny Indykpol AZS UMW 2011/2012

Trener: Tomaso Totolo
Drugi trener: Piotr Poskrobko
Libero:
Marcin Mierzejewski
Przyjmujący:
Paweł Siezieniewski
Metodi Ananiew
Wojciech Ferens
Piotr Łukasik
Atakujący:
Igor Yudin
Wojciech Winnik
Bartosz Krzysiek
Środkowi:
Piotr Hain
Dawid Gunia
Mariusz Gaca
Rozgrywający:
Gullermo Hernan
Andrzej Stelmach